Na koncertu vítězů Kociánovy soutěže

Dne 16. října 2021 se na Novém zámku v zrcadlovém sále v Kostelci nad Orlicí konal koncert českých vítězů Kocianovy houslové a Heranovy violoncellové soutěže. Koncertu se zúčastnili žáci smyčcového oddělení pod vedením paní učitelky I. Kožúškové a H. Sedlákové.

Mezinárodní Kocianovy houslové soutěže a mezinárodní Heranovy violoncellové soutěže se účastní houslisté a violoncellisté ve věku do šestnácti let. Naši žáci měli možnost vidět a slyšet budoucí umělce a špičky ve svém oboru. Vstupné bylo dětem částečně hrazeno Klubu rodičů při ZUŠ. Těšíme se na další na koncert mladého klavíristy Matyáše Nováka. Velice si vážíme krásné spolupráce s Kinský Art Media Kostelec nad Orlicí.

Kocianova soutez 2021