Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Út, Čt 9:00 -11:30, 13:30 – 15:45

Soutěže 2017/2018

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ ČR

     
28.2.2018 Okresní kolo v sólovém a komorním zpěvu v ZUŠ Dobruška    
  Kozlová Aneta (žákyně p. uč. Viktorové) 0. k. 2. místo
  Balousová Renata (žákyně p. uč. Ichové) 0. k. 2. místo
  Absolonová Markéta (žákyně p. uč. Viktorové) 0. k. 3. místo
  Švandrlíková Hana (žákyně p. uč. Viktorové) II. k. 1. místo
  Řeháková Markéta (žákyně p. uč. Ichové) II. k. 2. místo
  Nguyen Thanh Tung (žák p. uč. Ichové) II. k. 3. místo
       
1.3.2018 Okresní kolo ve hře na trubku v ZUŠ Rychnov nad Kněžnou     
  Rambousek Josef (žák p. uč. Hrušky) IV. k. 2. místo
  Lounek Vít (žák p. uč. Hrušky) V. k. 2. místo
  Hlávka Ondřej (žák p. uč. Hrušky) VI. k. 1. místo
  Wittich Matěj (žák p. uč. Hrušky) VI. k. 2. místo
       
2.3.2018 Okresní kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje  v ZUŠ Týniště n. Orl.    
       
  Hra na příčnou flétnu      
  Svátková Anna (žákyně p. uč. Čechové) III.k. 1. místo 
s postupem
  Polnická Anežka (žákyně p. uč. Čechové) VI. k. 1. místo 
s postupem
  Bělková Petra (žákyně p. uč. Čechové) VII. k. 2. místo
       
  Hra na klarinet    
  Turynková Sára (žákyně p. uč. Klecandra) I. k. 2. místo
  Pišl Jakub (žák p. uč. Klecandra) II. k. 2. místo
  Cabalková Jolana (žákyně p. uč. Klecandra) VII. k. 2. místo
  Přibylová Adéla (žákyně p. uč. Klecandra) X. k. 1. místo 
s postupem
       
  Hra na saxofon    
  Bělková Anna (žákyně p. uč. Klecandra) IV. k. 2. místo
  Cimfl Matouš (žák p. uč. Klecandra) VII. k. 2. místo
  Slovák Vojtěch (žák p. uč. Klecandra) VIII. k. 2. místo
  Polnický Jan (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 1. místo 
s postupem
  Fiala Ondřej (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 2. místo
       
  Hra na zobcovou flétnu    
  Cabalková Justýna (žákyně p. uč. Čechové) 0. k. 1. místo 
s postupem
  Čejková Diana (žákyně p. uč. Čechové) II. k. 1. místo 
s postupem
  Letáčková Jana (žákyně p. uč. Čechové) V. k. 1. místo 
s postupem
  Jarkovská Andrea (žákyně p. uč. Čechové) VIII. k. 2. místo
  Provazníková Aneta (žákyně p. uč. Hrušky) VIII. k. 2. místo
       
26.3. - 27.3. Krajské kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje  v ZUŠ Broumov    
       
  Hra na zobcovou flétnu    
  Cabalková Justýna (žákyně p. uč. Čechové) 0. k. 2. místo
  Čejková Diana (žákyně p. uč. Čechové) II. k. 2. místo
  Letáčková Jana (žákyně p. uč. Čechové) V. k. 2. místo
       
  Hra na příčnou flétnu      
  Svátková Anna (žákyně p. uč. Čechové)    
  Polnická Anežka (žákyně p. uč. Čechové) VI. k. 1. místo 
s postupem
       
  Hra na klarinet    
  Přibylová Adéla (žákyně p. uč. Klecandra) X. k. 2. místo
       
  Hra na saxofon    
  Polnický Jan (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 1. místo
s postupem,
absolutní vítěz
       
3.5. - 6.5.2018 Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje ZUŠ Jana Hanuše Praha    
       
  Hra na příčnou flétnu      
  Polnická Anežka (žákyně p. uč. Čechové) VI. k. 3. místo
       
  Hra na saxofon    
  Polnický Jan (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 1. místo

« 1 z 3 »