Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Út, Čt 9:00 -11:30, 13:30 – 15:45

Soutěže 2016/2017

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ 

     
22. 2. 2017 Okresní kolo ve hře na klavír v ZUŠ Rychnov nad Kněžnou    
  Ester Kožúšková (žákyně p. uč. Polnické) 0. k. 1. místo
s postupem
  Mateo Čirip (žák p. uč. Polnické) I. k. 1. místo
s postupem
  Renata Balousová (žákyně p. uč. Havlínové) I. k. 1. místo
s postupem
  Zuzana Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) I. k. 1. místo
  Nela Ontlová (žákyně p. uč. Zemenové) I. k. 2. místo
  Kateřina Štěpánková (žákyně p. uč. Peshkové) II. k. 3. místo
  Jana Tillová (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 1. místo
s postupem
  Karolína Čižinská (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 1. místo
  Martina Hubálková (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 3. místo 
  Michaela Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) IV. k. 1. místo
s postupem
  Klára Čižinská (žákyně p. uč. Havlínové) IV. k. 2. místo
  Ondřej Baše (žák p. uč. Zemenové) IV. k. 3. místo 
  Filip Fiala (žák p. uč. Zemenové) VI. k. 3. místo 
  Magdaléna Hlaváčková (žákyně p. uč. Peshkové) VII. k. 1. místo 
  František Fiala (žák p. uč. Zemenové) VIII. k. 3. místo 
  Zvláštní cena za provedení skladeb Bély Bartóka - Mateo Čirip    
  Cena poroty J. Polnické za vynikající pedagogickou práci                 BLAHOPŘEJEME !!!
       
23. 2. 2017 Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje v ZUŠ Týniště nad Orlicí    
  Kamila Fendrychová (žákyně p. uč. Kožúškové) 0. k. 1. místo
s postupem
  Lucie Baloghová (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 1. místo
s postupem
  Tereza Ternavská (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 1. místo
s postupem
      BLAHOPŘEJEME !!!
13. 3. 2017 Krajské kolo ve hře na klavír v ZUŠ Hradec Králové    
  Ester Kožúšková (žákyně p. uč. Polnické) 0. k. 3. místo
  Mateo Čirip (žák p. uč. Polnické) I. k. 2. místo
  Renata Balousová (žákyně p. uč. Havlínové) I. k. 3. místo
  Jana Tillová (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 3. místo
  Michaela Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) IV. k. 2. místo
       
16. 3. 2017 Okresní kolo ve hře na kytaru v ZUŠ F. I. Tůmy v Kostelci n. Orl.    
  František Mazánek (žák p. uč. Daškové) 0.b k. 2. místo
  Filip Vik (žák p. uč. Daškové) 0.c k. 2. místo
  Adam Nývlt (žák p. uč. Daškové) 0.c k. 2. místo
  Zuzana Kolešová (žákyně p. uč. Daškové) 0.c k. 2. místo
  Martin Urban (žák p. uč. Daškové) III.k. 2. místo
       
31. 3. 2017 Krajské kolo dechové orchestry - Úpice    
  Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí (V. Klecandr) II. A 1. místo
s postupem
       
3. 4. 2017 Krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje v ZUŠ Habrmanova Hradec Králové    
  Kamila Fendrychová (žákyně p. uč. Kožúškové) 0. k. 2. místo
  Lucie Baloghová (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 2. místo
  Tereza Ternavská (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 3. místo
       
26.5.2017 Ústřední kolo dechové orchestry - Letovice     
  Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí (V. Klecandr)  II. A zlaté pásmo
       
26.5.2017  Krajské kolo výtvarného oboru - Dvůr Králové n. L.    
  Letem kouzelným světem - řada výtv. prácí (vedl p. uč. Martinec)   stříbrné pásmo
postup do ústředního
kola
       
5. 4. 2017 "Novopacký slavíček"    
  Nguyen Thanh Tung   1. místo 
  Markéta Řeháková   2. místo
       
21.4.2017 "Litvínovské dřevohraní"    
  Saxofonové kvarteto     1. místo 
  Okteto    2. místo 

« 1 z 4 »