Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Út, Čt 9:00 -11:30, 13:30 – 15:45

Rozvrhy

Uvedené časy se mohou ještě změnit.

 

Hudební nauka

  
učebna sál, 1. patro ZUŠ    
vyučující: p. uč. J. Ichová, D. Potštejnská    
     
Pondělí (Kostelec) 13.15 - 14.00 2. ročník
p. uč. J. Ichová 14.05 - 14.50 3. A ročník
  14.55 - 15.40 4. A ročník
  15.45 - 16.30 5. A ročník
     
Středa (Kostelec) 13.00 - 13.45 1. ročník
p. uč. J. Ichová 13.50 - 14.35 3.B ročník
  14.40 - 15.25 4.B ročník
  15.30 - 16.15 5.B ročník
     
Pátek (Kostelec) 13.00 -13.45 PHV, 1.r.  
p. uč. D. Potštejnská  13.50 - 14.35 Přípravný sbor 
     
Čtvrtek (Častolovice) 13.30 - 14.15 PHV, 1. a 2.r.
p. uč. J. Ichová    
     
Pátek (Vamberk) 13.00 - 13.45 PHV+1. ročník
p. uč. J. Ichová 13.50 -14.35 Přípravný sborový zpěv
     

Sborový zpěv .

   
učebna Komunitní centrum Příkopy Kostelec n. O.    
vyučující: p. uč. D. Potštejnská    
     
Úterý 15.15 - 16.00 Teorie
  16.05 - 17.40 Tulipáni
     
Středa 16.00 - 17.35 Kvítek
  17.45 - 18.30 Komorní sbor
     

Výtvarný obor  

   
učebna výtvarného oboru ZUŠ, přízemí     
vyučující: p. uč. J. Martincová, T. Martinec    
     
Pondělí (Kostelec) 13.45 - 16.00 PO 1 (p. uč. Martinec)
  16.05- 18.30 PO 2 (p. uč. Martinec)
     
Úterý (Kostelec) 13.45 - 16.00 ÚT 1 (p. uč. Martinec)
  16.15 - 18.30 ÚT 2 (p. uč. Martinec)
     
Středa (Kostelec) 13.30 - 15.45 ST 1 (p. uč. Martincová)
  16.00 - 18.15 ST 2 (p. uč. Martinec)
     
Čtvrtek (Kostelec) 13.15 - 15.30 ČT  (p. uč. Martincová)
              (Vamberk) 14.30 - 16.45 VA  (p. uč. Martinec)
     
Pátek (Kostelec) 13.55 - 16.10 PÁ  (p. uč. Martinec)
      

Taneční obor

   
učebna tanečního oboru ZUŠ, přízemí     
vyučující: p. uč. L. Neubauerová, K. Matějková    
     
Pondělí 12.30 - 14.00 PTV 2+1. r. (p. uč. Matějková)
  14.10 - 15.40 3. r. (p. uč. Matějková)
     
Úterý 12.25 - 13.10  PTV 1,2 (p. uč. Matějková)
  13.20 - 14.50  2. r. (p. uč. Matějková) 
  14.55 - 15.40 3. r. (p. uč. Matějková)
  16.00 - 17.30 5.+ 6.r. (p. uč. Neubauerová)
  17.35-18.20 6.+ 7.r. (p. uč. Neubauerová) 
     
Středa 14.45 - 15.30 5.+ 6.r. (p. uč. Neubauerová)
  16.05 - 17.30 4.+5. r. (p. uč. Neubauerová)
     
Čtvrtek 14.30 - 16.00 3.+4. r. (p. uč. Neubauerová)
  16.05 - 17.35 6.+ 7.r. (p. uč. Neubauerová)
     
Pátek 14.15 - 15.00 3.+ 4. r. (p. uč. Neubauerová)
  15.05 - 15.50 4.+5. r. (p. uč. Neubauerová)
  16.00 - 18.25  1./II + 3./II (p. uč. Neubauerová)