Mladí muzikanti ze ZUŠ Kostelce nad Orlicí zahráli v Senátu

Mladí muzikanti ze Základní umělecké školy F. I. Tůmy v Kostelci nad Orlicí vystoupili dne 13. srpna 2015 v pražských Valdjštenských zahradách v rámci kulturního léta v Senátu, kam je pozval senátor Miroslav Antl. Pan senátor Miroslav Antl osobně provedl žáky, učitele i rodiče prostorami Senátu. V 17 hodin začal hodinový koncert ve Valdštejnských zahradách.

Pro všechny to byl jistě hluboký a nezapomenutelný zážitek, zahrát si v tak impozantním prostředí.

zus hrala v senatu 2015 1

Pan Miroslav Hofman, autor článku na http://www.miroslavantl.cz/ říká:

„Podívejte se na reportáž. Kostelecké děti jsou opravdu skvělé a talentované. Děkujeme celé výpravě z Kostelce nad Orlicí, tedy žákům, učitelům i rodičům za vzornou reprezentaci našeho regionu.“

Srpnovému vystoupení předcházely společné prázdninové zkoušky. Děkuji všem hudebníkům za vynikající výkon, učitelům (Václavu Klecandrovi a Jarmile Čechové) za přípravu žáků na vystoupení, panu Zdeňku Gregorovi za dirigování, panu Jaroslavu Habrovi za skvělé nazvučení orchestru i všem rodičům, kteří své děti do Prahy doprovázeli. Všem děkuji  za příkladnou reprezentaci školy i města Kostelec nad Orlicí.

zus hrala v senatu 2015 2

zus hrala v senatu 2015 3