Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Úterý 14:00 - 16:00 (nebo dle dohody)

Šest postupů do krajského kola

ÚŽASNÝ ÚSPĚCH NAŠICH KLAVÍRISTŮ V OKRESNÍM KOLE VE HŘE NA KLAVÍR.

Dne 27. února se konalo v ZUŠ Rychnov nad Kněnžou okresní kolo ve hře na klavír soutěží žáků ZUŠ. Naši školu reprezentovalo 5 žákyň v sólové hře a 3 klavírní Dua.  Všichni předvedly krásné výkony, za něž byly patřičně odměněny.

Doan Phuong Ngoc Ha 1. místo s potupem do kola krajského (žákyně p. uč. J. Polnické)

Tereza Zilvarová1. místo s potupem do kola krajského (žákyně p. uč. J. Polnické)

Nikola Víděňská 2. místo (žákyně p. uč. T. Peškové)

Ella Hodačová3. místo (žákyně p. uč. T. Peškové)

Anežka Špačková1. místo s potupem do kola krajského (žákyně p. uč. J. Polnické)

Klavírní duo (Dvořáková, Hanyková)  – 1. místo s potupem do kola krajského (žákyně p. uč. I. Havlínové)

Klavírní duo (Duchoňová, Ontlová)  – 1. místo s potupem do kola krajského (žákyně p. uč. I. Havlínové)

Klavírní duo (Havlínová, Sajdlová) – 1. místo s potupem do kola krajského (žákyně p. uč. J. Polnické)

Blahopřejeme všem soutěžícím, děkujeme za jejich vzornou přípravu, za velkou podporu rodičů a samozřejmě velký dík všem učitelům za jejich pedagogické vedení. Hodně štěstí všem, kteří nás budou reprezentovat v kole krajském, které se bude konat 25. a 26. března v ZUŠ Habrmanova v Hradci Králové.

OKRES KLAVIRY 2024 JP

OKRES KLAVIRY 2024 TP

OKRES KLAVIRY 2024 IH

OKRES KLAVIRY 2024 JP 1

Více ve fotogaleriihudebního oboru.