Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Úterý 14:00 - 16:00 (nebo dle dohody)

Soutěže 2023/2024

 Soutěže vyhlášené Uměleckou radou ZUŠ ČR s podporou MŠ ČR  pro žáky ZUŠ ČR   
27. 2. 2024 - Okresní kolo ve hře na klavír sólo ZUŠ Rychnov nad Kněžnou 
Doan Phuong Ngoc Ha (žákyně p. uč. J. Polnické) 0. kategorie 1. místo s postupem 
Zilvarová Tereza (žákyně p. uč. J. Polnické) 0. kategorie 1. místo s postupem 
Vídeňská Nikola (žákyně p. uč. T. Peškové) 0. kategorie 2. místo
Hodačová Ella (žákyně p. uč. T. Peškové) III. kategorie 3. místo
Špačková Anežka (žákyně p. uč. J. Polnické) IV. kategorie 1. místo s postupem 
     
Kategorie Klavírní duo 
   
Klavírní duo (Dvořáková, Hanyková) - pedagogické vedení I. Havlínová II. kategorie 1. místo s postupem 
Klavírní duo (Duchoňová, Ontlová) - pedagogické vedení I. Havlínová III. kategorie 1. místo s postupem 
Klavírní duo (Havlínová, Sajdlová) - pedagogické vedení J. Polnická IV. kategorie  1. místo s postupem  
 
19. 3. 2024 - Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje ZUŠ Kostelec nad Orlicí
Kategorie Hra na housle
Zdrálková Lenka (žákyně p. uč. I. Kožúškové) I. kategorie 1. místo s postupem 
Šklíbová Vivien (žákyně p. uč. S. Kopecké) I. kategorie 2. místo
Bechná Daniela (žákyně p. uč. I. Kožúškové) II. kategorie 2. místo
Chmelařová Nela (žákyně p. uč. S. Kopecké) II. kategorie 2. místo
Benešová Kristýna (žákyně p. uč. I. Kožúškové) III. kategorie 1. místo s postupem 
Stojanová Veronika (žákyně p. uč. I. Kožúškové)
IV. kategorie  2. místo
Čechová Magdalena (žákyně p. uč. I. Kožúškové) VI. kategorie  1. místo s postupem 
Sajdlová Zuzana (žákyně p. uč. S. Kopecké) VIII.kategorie   1. místo s postupem 
 
27. 3. 2024 Okresní kolo ve hře na kytaru ZUŠ Dobruška
Jaklová Kristýna (žákyně p. uč. M. Duspivy) IV. kategorie 1. místo 
     
19. - 20.3.2024 Soutěžní přehlídka výtvarného oboru ZUŠ - krajské kolo ZUŠ Police nad Metují
Krajina Orlických hor a Podorlicka, inspirace českými malíři (Fišerová, Abuzarová, Jusková, Dimmerová, Dimmerová, Šabatová) - p.uč.T.Martinec III.kategorie  zlaté pásmo postup do ústředního kola  
Hrobka faraona (Altová, Batulková, Čejková, Fišerová) - p.uč.T.Martinec III.kategorie  bronzové pásmo
     
25.-26.3.2024 - Krajské kolo ve hře na klavír sólo ZUŠ Habrmanova Hradec Králové  
Doan Phuong Ngoc Ha (žákyně p. uč. J. Polnické)   0. kategorie 1. místo s postupem do ústředního kola
Zilvarová Tereza (žákyně p. uč. J. Polnické)  0. kategorie 1. místo 
Špačková Anežka (žákyně p. uč. J. Polnické)  IV. kategorie  1. místo  
     
Kategorie Klavírní duo   
Klavírní duo (Dvořáková, Hanyková) - pedagogické vedení I. Havlínová  II. kategorie  1. místo 
Klavírní duo (Duchoňová, Ontlová) - pedagogické vedení I. Havlínová  III. kategorie  2. místo 
Klavírní duo (Havlínová, Sajdlová) - pedagogické vedení J. Polnická  IV. kategorie  3. místo 
 
9.-10. 4. 2024 - Krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje sólo ZUŠ Střezina Hradec Králové  
Kategorie Hra na housle       
Zdrálková Lenka (žákyně p. uč. I. Kožúškové)  I. kategorie  2. místo 
Benešová Kristýna (žákyně p. uč. I. Kožúškové)   III. kategorie   2. místo 
Čechová Magdalena (žákyně p. uč. I. Kožúškové)   VI. kategorie  3. místo 
Sajdlová Zuzana (žákyně p. uč. S. Kopecké)   VIII.kategorie  3. místo  
     
Kategorie Hra na violoncello    
Zemanová Justýna (žákyně p. uč. H. Sedláková) II. kategorie 3. místo  
     
25.-28.4.2024 - Ústřední kolo ve hře na klavír sólo ZUŠ Taussigova Praha    
Doan Phuong Ngoc Ha (žákyně p. uč. J. Polnické)    0. kategorie