Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Úterý 14:00 - 16:00 (nebo dle dohody)

Velký úspěch saxofonistů v Jičíně

Ve středu 25. března 2015 se v ZUŠ Jičín konalo krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje sólo.Vítězstvím v  okresním kole, které se konalo v ZUŠ Týniště n. Orl. 25. 2. 2015, si zajistili postup čtyři žáci pana učitele Václava Klecandra.V krajském kole předvedli ve hře na saxofon krásné výkony, za které je porota patřičně ocenila.

Čtyři úžasná 1. místa  přivezli z Jičína Vojtěch Láska, Jan Polnický, Magdaléna Koubová a Štěpán Přibyl. 

Pro Štěpána Přibyla soutěžní klání ještě nekončí, protože ke svému prvnímu místu získal i postup do Ústředního kola soutěže, které se bude konat v květnu v ZUŠ Liberec a kde se již setkají Ti nejlepší z celé České republiky. Všichni mu přejeme hodně soutěžního štěstí a hlavně radost z hudby.

saxofonisti v jicine 1

Blahopřeji všem  vítězům a děkuji jim za pilnou přípravu, které věnovali hodně ze svého volného času, za příkladnou reprezentaci ZUŠ F. I. Tůmy i města Kostelec nad Orlicí.

Velký dík patří panu učiteli Václavu Klecandrovi za výbornou přípravu svých žáků.  Rovněž velké poděkování náleží i paní učitelce Táně Peškové a Janě Polnické za klavírní doprovody a za velké množství času, který strávily s dětmi na společných zkouškách.

saxofonisti v jicine 2

saxofonisti v jicine 3

saxofonisti v jicine 4

saxofonisti v jicine 5