Souteže

Soutěže 2017/2018

    Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ ČR
 28.2.2018 Okresní kolo v sólovém a komorním zpěvu v ZUŠ Dobruška
Kozlová Aneta (žákyně p. uč. Viktorové) 0. k.  2. místo
Balousová Renata (žákyně p. uč. Ichové) 0. k.  2. místo
Absolonová Markéta (žákyně p. uč. Viktorové) 0. k.  3. místo
Švandrlíková Hana  (žákyně p. uč. Viktorové) II. k. 1. místo
Řeháková Markéta  (žákyně p. uč. Ichové) II. k. 2. místo
Nguyen Thanh Tung  (žák p. uč. Ichové) II. k. 3. místo
 1.3.2018 Okresní kolo ve hře na trubku v ZUŠ Rychnov nad Kněžnou 
Rambousek Josef  (žák p. uč. Hrušky) IV. k. 2. místo
Lounek Vít  (žák p. uč. Hrušky) V. k. 2. místo
Hlávka Ondřej  (žák p. uč. Hrušky) VI. k. 1. místo
  Wittich Matěj  (žák p. uč. Hrušky) VI. k. 2. místo
 2.3.2018 Okresní kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje  v ZUŠ Týniště n. Orl.
Hra na příčnou flétnu  
Svátková Anna (žákyně p. uč. Čechové) III.k. 1. místo  s postupem
Polnická Anežka (žákyně p. uč. Čechové) VI. k. 1. místo  s postupem
Bělková Petra (žákyně p. uč. Čechové) VII. k. 2. místo
Hra na klarinet
Turynková Sára (žákyně p. uč. Klecandra) I. k. 2. místo
Pišl Jakub (žák p. uč. Klecandra) II. k. 2. místo
Cabalková Jolana (žákyně p. uč. Klecandra) VII. k. 2. místo
Přibylová Adéla (žákyně p. uč. Klecandra) X. k. 1. místo  s postupem
Hra na saxofon
Bělková Anna (žákyně p. uč. Klecandra) IV. k. 2. místo
Cimfl Matouš (žák p. uč. Klecandra) VII. k. 2. místo
Slovák Vojtěch (žák p. uč. Klecandra) VIII. k. 2. místo
Polnický Jan (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 1. místo  s postupem
Fiala Ondřej (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 2. místo
Hra na zobcovou flétnu
Cabalková Justýna (žákyně p. uč. Čechové) 0. k. 1. místo  s postupem
Čejková Diana (žákyně p. uč. Čechové) II. k. 1. místo  s postupem
Letáčková Jana (žákyně p. uč. Čechové) V. k. 1. místo  s postupem
Jarkovská Andrea (žákyně p. uč. Čechové) VIII. k. 2. místo
Provazníková Aneta  (žákyně p. uč. Hrušky) VIII. k. 2. místo
26.-27.3.  Krajské kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje  v ZUŠ Broumov
 Hra na zobcovou flétnu
 Cabalková Justýna (žákyně p. uč. Čechové) 0. k. 2. místo
 Čejková Diana (žákyně p. uč. Čechové) II. k. 2. místo
 Letáčková Jana (žákyně p. uč. Čechové) V. k. 2. místo
 Hra na příčnou flétnu  
 Svátková Anna (žákyně p. uč. Čechové)
 Polnická Anežka (žákyně p. uč. Čechové) VI. k. 1. místo  s postupem
 Hra na klarinet
 Přibylová Adéla (žákyně p. uč. Klecandra) X. k. 2. místo
 Hra na saxofon
 Polnický Jan (žák p. uč. Klecandra) IX. k. 1. místo  s postupem, absolutní vítěz
3.-6.5.2018  Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje ZUŠ Jana Hanuše Praha  
 Hra na příčnou flétnu  
 Polnická Anežka (žákyně p. uč. Čechové) VI. k.  3. místo
  Hra na saxofon  
 Polnický Jan (žák p. uč. Klecandra) IX. k.  1. místo

 

Soutěže 2016/2017

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ 
22. 2. 2017 Okresní kolo ve hře na klavír v ZUŠ Rychnov nad Kněžnou
Ester Kožúšková (žákyně p. uč. Polnické) 0. k. 1. místo s postupem
Mateo Čirip (žák p. uč. Polnické) I. k. 1. místo s postupem
Renata Balousová (žákyně p. uč. Havlínové) I. k. 1. místo s postupem
Zuzana Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) I. k. 1. místo
Nela Ontlová (žákyně p. uč. Zemenové) I. k. 2. místo
Kateřina Štěpánková (žákyně p. uč. Peshkové) II. k. 3. místo
Jana Tillová (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 1. místo s postupem 
Karolína Čižinská (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 1. místo
Martina Hubálková (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 3. místo 
Michaela Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) IV. k. 1. místo s postupem 
Klára Čižinská (žákyně p. uč. Havlínové) IV. k. 2. místo
Ondřej Baše (žák p. uč. Zemenové) IV. k. 3. místo 
Filip Fiala (žák p. uč. Zemenové) VI. k. 3. místo 
Magdaléna Hlaváčková (žákyně p. uč. Peshkové) VII. k. 1. místo 
František Fiala (žák p. uč. Zemenové) VIII. k. 3. místo 
Zvláštní cena za provedení skladeb Bély Bartóka – Mateo Čirip
Cena poroty J. Polnické za vynikající pedagogickou práci                 BLAHOPŘEJEME !!!
23. 2. 2017 Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje v ZUŠ Týniště nad Orlicí
Kamila Fendrychová (žákyně p. uč. Kožúškové) 0. k. 1. místo s postupem 
Lucie Baloghová (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 1. místo s postupem
Tereza Ternavská (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 1. místo s postupem
BLAHOPŘEJEME !!!
13. 3. 2017 Krajské kolo ve hře na klavír v ZUŠ Hradec Králové
Ester Kožúšková (žákyně p. uč. Polnické) 0. k. 3. místo
Mateo Čirip (žák p. uč. Polnické) I. k. 2. místo
Renata Balousová (žákyně p. uč. Havlínové) I. k. 3. místo
Jana Tillová (žákyně p. uč. Havlínové) III. k. 3. místo
Michaela Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) IV. k. 2. místo
16. 3. 2017 Okresní kolo ve hře na kytaru v ZUŠ F. I. Tůmy v Kostelci n. Orl.
František Mazánek (žák p. uč. Daškové) 0.b k. 2. místo
Filip Vik (žák p. uč. Daškové) 0.c k. 2. místo
Adam Nývlt (žák p. uč. Daškové) 0.c k. 2. místo
Zuzana Kolešová (žákyně p. uč. Daškové) 0.c k. 2. místo
Martin Urban (žák p. uč. Daškové) III.k. 2. místo
31. 3. 2017 Krajské kolo dechové orchestry -Úpice
Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí (V. Klecandr) II. A 1. místo s postupem
3. 4. 2017 Krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje v ZUŠ Habrmanova Hradec Králové
Kamila Fendrychová (žákyně p. uč. Kožúškové) 0. k. 2. místo
Lucie Baloghová (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 2. místo
Tereza Ternavská (žákyně p. uč. Čepelkové) I. k. 3. místo
     
 26.5.2017 Ústřední kolo dechové orchestry – Letovice  
  Dechový orchestr ZUŠ Kostelec nad Orlicí (V. Klecandr)  II. A  zlaté pásmo
     
 26.5.2017  Krajské kolo výtvarného oboru – Dvůr Králové n. L.
  Letem kouzelným světem -řada výtv. prácí (vedl p. uč. Martinec) stříbrné pásmo postup do ústředního kola
     
5. 4. 2017 „Novopacký slavíček“    
  Nguyen Thanh Tung   1. místo 
  Markéta Řeháková   2. místo
       
21.4.2017 Litvínovské dřevohraní“    
  Saxofonové kvarteto     1. místo 
  Okteto    2. místo 

 

                                                                                     

                                                                                                         

Soutěže 2015/2016

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ 
 15.3.2016  Krajské kolo v komorní hře soubory s početní převahou zobcových fléten  Kuks 
 Klavírní trio A. Jarkovská, T. Hendrichová, S. Čiripová  II.d kat.  ČU
 22.3.2016  Krajské kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů Police n. Metují
Okteto – Přibyl, Hejčlová, Čermáková, Polnický, Přibylová, Kučerová, Veselá, Koubová IVa.k. 1. místo s postupem
Saxofonové kvarteto – Přibyl, Hejčlová, Polnický, Koubová IV.k. 1. místo
Tribus Cometae – Polnická, Cabalková, Sajdlová II.d k. 1. místo
Kvinteto –Boštík, Fiala, Tobišková, Přibylová, Sajdlová III.k. 2. místo
7.5.2016 Ústřední kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů Orlo
Okteto – Přibyl, Hejčlová, Čermáková, Polnický, Přibylová, Kučerová, Veselá, Koubová  IV.a.k 1. místokoncert vítězů

Soutěže 2014/2015

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ

19. 2. Okresní kolo v sólovém a komorním zpěvu v Dobrušce
Markéta Řeháková (žákyně p. uč. Ichové) 0. k. 1. místo
Alena Kaczynská (žákyně p. uč. Ichové) 0. k. 3. místo
Anna Marie Valášková (žákyně p. uč. Ichové) II. k. 3. místo
komorní zpěv
duo Kschwendová, Hynková  (žákyně p. uč. Potštejnské) II. k. 3. místo
trio Kschwendová, Hynková, Junková  (žákyně p. uč. Potštejnské) II. k. ČU
 24. 2. Přehlídka tanečních oborů ZUŠ v Opočně
Lucie Hlaváčková, Karolína Koubová  IV. k.  ocenění za kostými
 25. 2. Okresní kolo ve hře na dechové nástroje v Týništi nad Orlicí
Anna Hlávková (žákyně p. uč. Hrušky) – zobcová flétna 5. k. 2. místo
Adéla Kučerová (žákyně p. uč. Klecandra) – klarinet 3. k. 2. místo
Vojtěch Láska (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 1. k. 1. místo s postupem
Petra Čermáková (žákyně p. uč. Klecandra) – saxofon 2. k. 1. místo
Miroslav Boštík  (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 3. k. 1. místo
Ondřej Fiala (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 3. k. 2. místo
Jan Polnický (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 3. k. 1. místo s postupem
Magdaléna Koubová (žákyně p. uč. Klecandra) – saxofon 6. k. 1. místo s postupem
Štěpán Přibyl (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 6. k. 1. místo s postupem
Jiří Láska (žák p. uč. Hrušky) – trubka 6. k. 1. místo s postupem
25. 3. Krajské kolo ve hře na dechové nástroje v Jičíně
Vojtěch Láska (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 1. k. 1. místo
Jan Polnický (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 3. k. 1. místo
Magdaléna Koubová (žákyně p. uč. Klecandra) – saxofon 6. k. 1. místo
Štěpán Přibyl (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 6. k. 1. místo s postupem
Jiří Láska (žák p. uč. Hrušky) – trubka 6. k. 2. místo
22. 5. Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje v Liberci
Štěpán Přibyl (žák p. uč. Klecandra) – saxofon 6. k. 1. místo
Cena poroty V. Klecandrovi za vynikající pedagogickou práci BLAHOPŘEJEME !!!

Soutěže 2013/2014

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ

19.2. Okresní kolo ve hře na kytaru v ZUŠ F. I. Tůmy v Kostelci nad Orlicí
Martin Urban (žák p. uč. Daškové) 2. místo
Marie Kaczyńská (žákyně p. uč. Daškové) 2. místo
Tomáš Klimeš (žák p. uč. Daškové) 3. místo
27.2 Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje v ZUŠ Rychnov nad Kněžnou
Adéla Přibylová (žákyně p. uč. Spudilové) 2. místo
Lucie Navrátilová (žákyně p. uč. Spudilové) 2. místo
5.3. Okresní kolo ve hře na klavír v ZUŠ Týniště nad Orlicí
Michaela Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) – I. kategorie 1. místo postup
Klára Juránková (žákyně p. uč. Peškové) 2. místo
Sofie Čiripová (žákyně p. uč. Polnické)- II. kategorie 1. místo postup
Kateřina Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické)- III. kategorie 1. místo postup
Tomáš Lakomý (žák p. uč. Peškové) 2. místo
Magdaléna Hlaváčková (žákyně p. uč. Peškové) 3. místo
František Fiala (žák p. uč. Hartmanové) 3. místo
Nela Hrobařová (žákyně p. uč. Peškové) 2. místo
 25.,26.3. Krajské kolo ve hře na klavír v ZUŠ Střezina v Hradci Králové
Michaela Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické) – I. kategorie 1. místo
Sofie Čiripová (žákyně p. uč. Polnické)- II. kategorie 1. místo
Kateřina Sajdlová (žákyně p. uč. Polnické)- III. kategorie 2. místo
20. 3. PUŠKINŮV PAMÁTNÍK
Kateřina Kováčová 3. místo
9. 4. NOVOPACKÝ SLAVÍČEK
Klára Čižinská zlaté pásmo

 

Soutěže 2012/2013

Soutěže vyhlášené MŠMT pro ZUŠ

12. 2.  Nesoutěžní přehlídka v komorní hře -sál školy
21. 1. Okresní nesoutěžní přehlídka v komorní hře ZUŠ Týniště n. O.
Saxofonové kvarteto– D. Štark, O. Fiala, M. Boštík, J. Polnický
Tůmovo kvinteto– Št. Přibyl, N. Hejčlová, M. Koubová, K. Blažková, L. Navrátilová
Žesťové kvinteto – J. Láska, Št. Vyskočil, L. Velíšek, Jan Sameljak,T. Kafuněk, J. Slavík
Připravili učitelé: V. Klecandr, H. Spudilová, T. Pešková, R. Hruška
5. 3.  KRAJSKÉ KOLO v korní hře dřevěných dechových nástrojů ZUŠ Jičín
Tůmovo kvinteto – N. Hejčlová, M. Koubová, K. Blažková, L. Navrátilová   1.místo
Saxofonové kvarteto – D. Štark, O. Fiala, M. Boštík, J. Polnický 2. místo
Připravili učitelé: V. Klecandr, H. Spudilová, T. Pešková
19. 4. ÚSTŘEDNÍ KOLO v komorní hře dřevěných dechových nástrojů ZUŠ Liberec
Tůmovo kvinteto  se ziskem 21,6 bodů 1. místo

Další soutěže ve školním roce

10. 4.   NOVOPACKÝ SLAVÍČEK                    
Nguyen Thanh Tung Zlaté pásmo
Kateřina Kováčová a Nguyen Thung Cam -dvojzpěv 3. místo
  Nguyen Thung Cam  – ocenění za interpretaci lidové písně
Připravila: J. Ichová, korepetice H. Věchtová