Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Út, Čt 9:00 -11:30, 13:30 – 15:45

Soutěže 2021/2022

 Soutěže vyhlášené MŠMT pro žáky ZUŠ ČR   
 9. 3. 2022 - Okresní kolo sólový zpěv ZUŠ Dobruška  
 Viková Barbora (žákyně p. uč. Horáčkové Čižinské) I. kategorie 2. místo 
 Šklíbová Liliana (žákyně p. uč. Horáčkové Čižinské) I. kategorie 2. místo 
 Matějková Viktorie (žákyně p. uč. Horáčkové Čižinské) II. kategorie 1. místo s postupem 
 Řeháková Markéta (žákyně p. uč. Horáčkové Čižinské) VII. kategorie 2. místo 
 Švandrlíková Hana (žákyně p. uč. Horáčkové Čižinské) VII. kategorie  2. místo  
     
11. 3. 2022 - Okresní kolo ve hře na zobcovou flétnu ZUŠ Rychnov nad Kněžnou
Vaňková Kateřina (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové) I. kategorie 1. místo
Kazinotová Natálie (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové) II. kategorie 3. místo 
     
14. 3. 2022 - Okresní kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje ZUŠ Týniště n. Orl.
Kategorie Hra na příčnou flétnu
Bašová Klára Irena (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové) II. kategorie 1. místo s postupem
Svátková Anna (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové) VII. kategorie  1. místo s postupem
Andrysová Tereza (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové) X. kategorie  1. místo s postupem
Bělková Petra (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové) X. kategorie  2. místo
Kategorie Hra na klarinet
Fišerová Adéla (žákyně p. uč. Smékala) IV. kategorie 1. místo s postupem
Cabalková Jolana (žákyně p. uč. Smékala) X. kategorie  1. místo s postupem
Kategorie Hra na saxofon
Pišl Jakub (žák p. uč. Smékala) VI. kategorie 2. místo
Cimfl Matouš (žák p. uč. Smékala) X. kategorie  1. místo s postupem
     
14. 3. 2022 - Okresní kolo ve hře na žesťové dechové nástroje ZUŠ Týniště n. Orl.
Kategorie Hra na trubku    
Temo Maya (žákyně p. uč. R. Hrušky) VI. kategorie  1. místo s postupem 
Lounek Vít (žák p. uč. R. Hrušky) IX. kategorie  1. místo s postupem
     
22. 3. 2022 - Krajské kolo sólový zpěv ZUŠ Habrmanova Hradec Králové 
Matějková Viktorie (žákyně p. uč. Horáčkové Čižinské)  II. kategorie  2. místo  
     
8. 4. 2022 - Krajské kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje ZUŠ Střezina Hradec Králové
Kategorie Hra na příčnou flétnu    
Bašová Klára Irena (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové)  II. kategorie  2. místo   
Svátková Anna (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové)  VII. kategorie   2. místo 
Andrysová Tereza (žákyně p. uč. Čechové Krečmerové)  X. kategorie  3. místo  
Kategorie Hra na klarinet     
Fišerová Adéla (žákyně p. uč. Smékala)  IV. kategorie  1. místo 
Cabalková Jolana (žákyně p. uč. Smékala)  X. kategorie  3. místo   
Kategorie Hra na saxofon     
Cimfl Matouš (žák p. uč. Smékala)  X. kategorie   1. místo  
     
14. 4. 2022 - Krajské kolo ve hře na žesťové dechové nástroje ZUŠ Trutnov
Temo Maya (žákyně p. uč. R. Hrušky)   1. místo   
Lounek Vít (žák p. uč. R. Hrušky)    2. místo  
     
1.4.-2.4.2022 Litvínovské dřevohraní    
Kategorie komorní soubory    
Hrdobci - ped. vedení B. Smékal a T. Pešková    2. místo 

 

 

okres sólový zpěv 2022

okres zpěv 2022

okres zf spolecna 2022

okres zf Vankova 2022

okres zf Kazionotova 2022

okres týniště dřeva 2022

Okres saxofony 2022

Okres trubky 2022