Vážení rodiče,

vítáme vás na stránkách naší školy. Doufáme, že zde naleznete všechny potřebné informace. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Ukončit předčasně studium na základní umělecké škole je možné jen na základě písemné žádosti zákonného zástupce žáka.
Pokud by k této situaci v konkrétním případě přece jen došlo, uvádíme zde způsob, jak správně postupovat:

• Nejprve své rozhodnutí konzultujte s třídním učitelem žáka
  • Poté si vytiskněte Žádost o ukončení vzdělávání v ZUŠ  F. I. Tůmy v Kosteleci nad Orlicí
  • Žádost o ukončení vzdělávání podepište a předejte třídnímu učiteli.

Ukončit studium je možné pouze k pololetí daného školního roku.

Odhlášky je nutné předat nejpozději do 20.1. nebo do 20.5. příslušného pololetí třídnímu učiteli, jinak nebude ohlášení umožněno.

(Doufáme, že pokud k tomuto rozhodnutí přece jen dospějete, učiníte ho po zralé úvaze a s ohledem na skutečné potřeby Vašeho dítěte, neovlivněni jeho chvilkovými rozmary - zodpovědnost za jeho rozvoj a výchovu má totiž určitě větší hodnotu...)