Tyršova 17, 517 41 Kostelec nad Orlicí +420 773 781 164 Úterý 14:00 - 16:00 (nebo dle dohody)

Úžasný postup výtvarníků do ústředního kola

Výtvarný obor slaví úspěch v krajském kole soutěžní přehlídky výtvarného oboru základních uměleckých škol

Ve dnech 19. – 20. 3. 2024 se konalo krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru v Polici nad Metují. Učitelé královehradeckého kraje zde prezentovali před porotou výsledky své pedagogické práce. Pan učitel Tomáš Martinec získal za oba zde prezentované výtvarné projekty ocenění.  V kategorii výtvarné řady ocenění BRONZOVÉ pásmo za tematickou výtvarnou řadu „Hrobka faraona“ a skvělé ZLATÉ pásmo s postupem do ústředního kola za cyklus jednotlivých prací spojených jedním tématem „Krajina Orlických hor a Podorlicka, inspirace českými malíři“.

Gratulujeme za skvělé výsledky nejen panu učiteli, ale především našim bezvadným žákům!

Výtvarné práce jsou až do 27.3. k vidění na výstavě v Polici nad Metují v Pellyho domech na Masarykově náměstí.

obr5

obr6

úspěch obr1

úspěch obr2

Více ve fotogalerii výtvarného oboru.